środa
| 18 lipca 2018

Lubnauer (Nowoczesna): Zamykanie sklepów w niedzielę to odcinanie gałęzi, na której się siedzi

Ewa Zajączkowska: poniedziałek, 06 listopad 2017
Poseł Nowoczesnej o zakazie handlu w niedzielę

 

Poseł Nowoczesnej, Katarzyna Lubnauer o pomyśle zakazu handlu w niedzielę i słowach posła Prawa i Sprawiedliwości, która w kompromitujący sposób wypowiedziała się o ludziach pracujących w niedzielę.

W mediach pojawiła się kompromitująca wypowiedź poseł PiS Barbary Dziuk, która na pomysł wprowadzenia zakazu handlu w niedzielę powiedziała, żeby ludzie zakasali rękawy i znaleźli inną pracę, zamiast użalać się nad sobą.

– Chyba nikt nie ma wątpliwości, że obecny wzrost gospodarczy w dużym stopniu opiera się na konsumpcji albo przede wszystkim opiera się na konsumpcji. W z związku z tym zamykanie sklepów w niedzielę to jest odcinanie gałęzi, na której się siedzi…

– zaznacza Katarzyna Lubnauer.

 

Reporter: Ewa Zajączkowska

Zdjęcia i montaż: Marcin Hernik/wSensie

Fot. wSensie


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Zgodnie z rozporzadzeniem możesz cofnąć zgode którą wcześniej nam dałeś. Jednak uprzedzamy że portal może przestać działać poprawnie. Cofnij zgodę.