11 grudnia 2017
poniedziałek
POGODA:
ZNAJDZIESZ NAS NA:

Wszyscy fanatycy piłki nożnej doskonale wiedzą, czym jest Premier League. Dziś na Facebooku, logo tej angielskiej ligi piłkarskiej, zostało wypełnione kolorystyką, z którą kojarzone są środowiska LGBT.

Wchodząc na Facebook "Premier League" możemy dowiedzieć się z jakich powodów zmieniono kolor oficjalnego loga.

 Facebook.pl/SanSki/Fot. Facebook Premier League(kolaż)

 

wycinka w puszczywycinka w puszczy białowieskiejekolodzyhodowla noreknorka hodowlana, ferma norekzakaz hodowli zwierzat futerkowychzakaz hodowli noreknorki Prawda o hodowli norek

Więcej z tej kategorii...

USA: Rozpoczęto śledztwo ws. handlarzy organami z aborcji

Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych wziął pod lupę koncern aborcyjny Planned Parenthood. Będzie sprawdzał prawdziwość doniesień o procederze handlu organami dzieci zabitych przed urodzeniem.

Macron dziękuje Merkel w języku niemieckim

Prezydent Francji Emmanuel Macron został laureatem Nagrody im. Karola Wielkiego. Kanclerz Merkel pogratulowała mu tego wyróżnienia. On zaś odpowiedział jej po niemiecku.

Izrael i Trump hejtowani. Armia Mahometa powraca

Decyzja Donalda Trumpa o przyznaniu Jerozolimy Izraelowi wywołała falę hejtu wobec Żydów w wielu miejscach na świecie. W Göteborgu nieznani sprawcy zaatakowali synagogę.

Mieli zrobić dzień sądu. Udało im się zhakować stronę małej mieściny

Grupa terrorystyczna "Electronic Ghosts of the Caliphate" po czwartkowej decyzji prezydenta USA Donalda Trumpa ws. Jerozolimy zagroziła zmasowanym cyberatakiem na Biały Dom, rządy i armie na całym świecie. Jednak dżihadyści zdołali jedynie zdjąć, i to tylko na chwilę, stronę internetową miasteczka Gloucester Township w USA (stan New Jersey).

Tusk na uniwersytecie o Polsce i Węgrzech: To polityczni barbarzyńcy

Wczoraj Donald Tusk odebrał tytułu doktora honoris causa Uniwersytetu w Peczu na Węgrzech. Podczas uroczystej gali znów nie omieszkał powiedzieć kilku gorzkich słów o rządach Węgier i Polski.

Czy będzie kolejna intifada? Czy wreszcie pokój?

Wszyscy się zastanawiają się co dalej. Jerozolima - miasto wielu kultur zostało ostatecznie przyznane Izraelowi. Trump jest w tym momencie wrogiem nr 1 dla islamistów z całego świata. 

Chcesz zasiłek? Zacznij się integrować!

Szwedzka gmina Vellinge wprowadziła uchwałę zobowiązującą nowo przybyłych imigrantów do uczestnictwa w kursie wiedzy o społeczeństwie, udziału w programie aktywnego poszukiwania pracy oraz wiedzy o demokracji, prawach i przepisach a także równego traktowania kobiet.

32-latek z Zespołem Downa wymiata w sztukach walki! Historia "Shermanatora", oryginalnego zawodnika MMA [WIDEO]

Prolajferska organizacja "Studenci dla życia" opublikowała na Instagramie krótki film, którego bohaterem jest 32-letni Isaac Marquez, który ma Zespół Downa... i trenuje MMA!

Unikatowe odkrycie archeologiczne! Wenus paleolityczna znaleziona na Podhalu!

Po godzinach

Figurki pochodzące z paleolitu, najstarszej części epoki kamienia i najodleglejszego horyzontu czasowego w dziejach istnienia człowieka, znajdowane były na terenie od Europy Zachodniej do Syberii, jednak na terenie Polski to wyjątkowe odkrycie.

Rosyjskie media: Polska ma coraz lepsze stosunki z Rosją

Polska

 

Prokremlowski portal gezeta.ru ocenia, że Polska jest już "zmęczona Europą". Odejście Polski od polityki "czysto europejskiej", zdaniem portalu może przyczynić się do wzmocnienia jej więzi z Rosją.

Dworczyk: Dzięki strzelnicom młodzi polubią wojsko

Polska

W ramach programu MON będzie wspierał budowę i rewitalizacją strzelnic. Resort ma zamiar na ten cel przeznaczyć kilkadziesiąt mln zł. Program ten, zdaniem wiceministra Dworczyka, ma na celu zachęcić młodych ludzi do służby wojskowej.

Sellin do Scheuring-Wielgus: Pani jest niezrównoważona

Bez komentarza

Dziś w Radiu Zet miała miejsce scena jak z cyrku. Posłanka Nowoczesnej ostro spięła się z posłem PiS-u. Zostały użyte (za)mocne słowa.

Błaszczak: Schetyna napuszcza bandytów na PiS

Bez komentarza

Wczoraj grupka protestujących zgromadziła się w ramach protestu przed pałacem prezydenckim. Jedną z biorących udział w manifestacji była Klementyna Suchanow, która obrzuciła limuzynę prezydencką jajkami. Szef MSW zbulwersowany skomentował zajście na twitterze.

Afera w białostockim domu dziecka. Wyrzucono wicedyrektorkę

Polska

Pani Grażyna, wicedyrektorka Domu Dziecka nr 2 w Białymstoku przyjęła ogromny słodki mikołajkowy prezent dla jej podopiecznych... z tym, że nie od tej organizacji, od której w poprawnie politycznym mieście można było przyjąć. 100 kg cukierków na 70-lecie istnienia placówki przekazał Obóz Narodowo-Radykalny.

Justin Biber przekaże 10 mln na sektę

Po godzinach

Amerykański gwiazdor muzyki pop Justin Biber zdaje się, że porzucił muzykę... dla sekty. Od pewnego czasu uczęszcza do tzw. Kościoła Hillsong.

Córka Korwin-Mikkego pisze o molestowaniu: "bardzo mi żal facetów"

Po godzinach

Córka Janusza Korwin-Mikkego, po tym, jak w Anglii pojawił się pomysł karania grzywną i więzieniem za gwizdanie za kobietami i inne formy tzw. molestowania, zabrała głos na jednej z grup dyskusyjnych na portalu społecznościowym.

Mniejszość niemiecka chce założyć własną partię

Polska

Mniejszość niemiecka na Śląsku Opolskim chce założyć partię polityczną. W ten sposób Niemcy zamieszkujący Opolszczyznę chcą zabezpieczyć się przed zapowiadanymi zmianami w ordynacji wyborczej.

Obywatel RP zaatakował reporterkę. Ziemkiewicz: Kupię panu paczkę prezerwatyw, aby taki cham się przypadkiem nie rozmnażał

Bez komentarza

Reporterka TVP Info udała się wczoraj na manifestację Obywateli RP, aby zapytać ich, w jakiej sprawie protestują i jakie mają argumenty. Niestety zamiast merytorycznych odpowiedzi usłyszała wiele obraźliwych słów pod swoim – jak i kolegi operatora – adresem (sytuacja przedstawiona w poniższym twitcie). Co ciekawe, kobiety nie postanowił obronić obecny przy zajściu Bartosz Kramek, z fundacji Otwarty Dialog.

Pogoda Warszawa z serwisu
Informujemy, pokazujemy i nazywamy rzeczy po imieniu. Słowem: pokazujemy świat takim, jaki jest. Znajdziecie nas na:

www.wsensie.pl
www.wsensie.tv
www.facebook.com/wsensiepl
www.twitter.com/wSensie


logo wSensie
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo.

Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.