20 stycznia 2018
sobota
POGODA:
ZNAJDZIESZ NAS NA:

Igor Tuleya na potrzeby facebookowej strony "Wolne sądy" opowiedział o niezawisłości kasty sędziowskiej. Sędzia wspomina w swej wypowiedzi o tym komu, podlega jako urzędnik państwowy. 

facebook.com/SanSki/Fot. Twitter Brat Wodza/Pixabay (kolaż)

 

wycinka w puszczywycinka w puszczy białowieskiejekolodzyhodowla noreknorka hodowlana, ferma norekzakaz hodowli zwierzat futerkowychzakaz hodowli noreknorki Prawda o hodowli norek

Więcej z tej kategorii...

Demokracja w Polsce ma się dobrze. Departament Stanu USA pozytywnie o sytuacji w Polsce

Z okazji zbliżającej się wizyty Rexa Tillersona w Polsce przedstawiciel Departamentu Stanu skomentował stan demokracji w Polsce.

Warzecha krytykuje PiS ws. wystawy przeciwko hodowli zwierząt futerkowych w Polsce:To jest zdrada, gospodarcza targowica!

Publicysta "Do Rzeczy" Łukasz Warzecha postanowił zabrać głos w sprawie inicjatywy dotyczącej zahamowania hodowli zwierząt futerkowych w Polsce. Dziennikarz nie krył swojego oburzenia.

Czy to koniec PSL? Kolejny poseł opuszcza "ludowców"

Jak donosi fakt24.pl poseł Mieczysław Baszko opuszcza klub Polskiego Stronnictwa Ludowego i dołącza do Porozumienia partii Jarosława Gowina. Jego odejście oznacza, że klub PSL nie będzie miał wymaganej ilości posłów, aby dalej funkcjonować w Sejmie.

"Bogu dziękuję za to, że mogę umierać za Jego wiarę świętą, za moją Ojczyznę i za to, że dał mi tak dobrą żonę i wielkie szczęście rodzinne" – Łukasz Ciepliński "Pług"

Łukasz Ciepliński przyszedł na świat 26 listopada 1913 roku w Kwilczu. Rodzice prowadzili sklep kolonialny. Był jednym z ośmiorga dzieci ich dzieci. Rodziny dom miał silnie zakorzenione wartości patriotyczne.

Kogo popierają młodzi Polacy? Wyniki sondażu Ipsos zaskakują!

Poglądy osób młodych odbiegają od ogółu społeczeństwa. Ponadto widać wyraźnie różnice w poglądach politycznych kobiet i mężczyzn. Największym poparciem cieszy się Ruch Narodowy, a zaraz po nim... Czarny Protest i Rodzina Radia Maryja. KOD oraz Kluby Gazety Polskiej są na dalszych miejscach.

Wywiesił kartkę, że "nie przyjmuje pacjentów z PiS". Teraz się tłumaczy

Kilka dni temu media obiegło zdjęcie, które wrzucono na jedną z grup zrzeszających fanów totalnej opozycji. Widniała na nim kartka wywieszona na drzwiach z podpisem, że lekarz "nie przyjmuje pacjentów z PiS". Sprawą zajęła się Komisja Etyki Lekarskiej.

Kolejna wpadka Nowoczesnej. Straszliwy bubel prawno-językowy w nowym projekcie aborcyjnym

Po fali krytyki, którą partia otrzymała ze strony środowisk skrajnie lewicowych poprzez niegłosowanie za projektem aborcyjnym, posłowie Nowoczesnej złożyli nowy projekt ustawy. Widać jednak był robiony w takim pośpiechu, że popełniono straszliwy bubel językowy.

Komu pomoże nowy resort? Emilewicz: Przedsiębiorcy to najciężej pracująca grupa zawodowa w Polsce

Minister przedsiębiorczości i technologii, Jadwiga Emilewicz zdradziła w porannej rozmowie w RMF FM jakie są główne cele resortu na najbliższy czas. Polityk zdradziła, w jaki sposób resort będzie walczył m.in. z ubóstwem energetycznym.

Porannej rozmowie w RMF FM

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-emilewicz-przedsiebiorcy-to-najciezej-pracujaca-i-najmniej-d,nId,2509778#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Porannej rozmowie w RMF FM

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-emilewicz-przedsiebiorcy-to-najciezej-pracujaca-i-najmniej-d,nId,2509778#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefojakie są główne cele resortu na najbliższy czas. Polityk zdradziła, w jaki sposób resort będzie walczył m.in. z ubóstwem energetycznym.

Była w siódmym miesiącu ciąży, gdy Ubek zamordował ją zdradziecką serią z pepeszy. Janina Przysiężniak ps. "Jaga"

Bez komentarza

Ilekroć czytamy o brutalności komunistów, jawi nam się obraz okrucieństwa i bestialstwa. Komuniści w czasie umacniania władzy ludowej w Polsce prześladowali wszystkich, którzy byli w opozycji do nowej władzy. Represje dotykały nie tylko środowiska patriotycznie i niepodległościowe, ale również ich rodziny.

Hennig-Kloska: Jak Polka chce dokonać aborcji to i tak to zrobi. Weźmie z konta 2 tys zł i pojedzie do Niemiec albo do Czech

wSensie.tv

Partia Nowoczesna złożyła poselski projekt ustawy, który umożliwiłby przerwanie ciąży do 12 tygodnia. Rzecznik Nowoczesnej, Paulina Hennig-Kloska uważa, że to rozwiązanie pomoże w uratowaniu wielu istnień i zakończy aborcyjną turystykę.

Niemiecki sąd ostro o ZDF: "Macie przeprosić za «polskie obozy zagłady»"

Świat

Niemiecka telewizja ZDF musi przeprosić za fałszowanie historii sformułowaniem "polskie obozy zagłady". Taką decyzję wydał niemiecki Sąd. Czy to koniec ze szkalowania dobrego imienia naszego kraju przez zachodnie media?

Dziś ważne święto w Rosji. Prezydent Putin oczyścił się ze swoich grzechów

Świat

 W Cerkwi Prawosławnej przypada dzisiaj święto Epifanii (Trzech Króli). W uroczystościach udział wziął sam Władimir Putin. Prezydent Rosji symbolicznie oczyścił się ze swoich grzechów. Czy wkrótce ujrzymy inną twarz byłego człowieka KGB?

Tanajno dla wSensie.pl: Stan dróg w Warszawie? Pozbyć się tych urzędników–nieudaczników i zatrudnić do rozwożenia pizzy hawajskiej

Bez komentarza

W rozmowie z wSensie.pl Paweł Tanajno zdradził swoją opinię na temat stanu dróg w stolicy. Przedstawił także swój plan uzdrowienia warszawskiego magistratu. Były kandydat na prezydenta nie krył rozczarowania postawą urzędników.

Tarczyński nokautuje zachodnią poprawność polityczną: Jest to pierwszy przypadek w historii światowej polityki! [VIDEO]

Bez komentarza

Jeżeli dziennikarze telewizji France24 są jakimś cudem fanami Marcina Najmana (taki pięściarz, który od wszystkich zbiera "oklep"), to mogli się choć raz poczuć jak swój idol. Do swojego programu zaprosili polityka PiS Dominika Tarczyńskiego, a o Polsce znowu miał pójść negatywny przekaz.

Rosja: Uczeń napadł na szkołę z siekierą i koktajlem Mołotowa [WIDEO]

Świat

Uczeń siódmej klasy szkoły nr 5 w Ułan Ude dokonał napadu na swoje miejsce edukacji. Uzbrojony był w siekierę i koktajl Mołotowa. Wywołał pożar.

Stacja Kings Cross otoczona kordonem policyjnym! Znaleziono podejrzany pakunek

Świat

Brytyjska policja otoczyła kordonem ulice wokół stacji Kings Cross w Londynie. Powodem jest podejrzany pakunek znaleziony na stacji.

Program 500+ wystarcza na coraz mniejsze zakupy

Gospodarka

Obecnie program 500+ traci na wartości. Jeśli rząd nie zdecyduje się na rewaloryzację, rosnące ceny będą zżerać pieniądze ze sztandarowej propozycji Prawa i Sprawiedliwości.

To już plaga! Kolejny dziennikarski profil zablokowany na Facebooku

Po godzinach

Tym razem oberwało się dziennikarce "Superstacji', Elizie Michalik. Blokada została nałożona... ze względu na rzekomą homofobię.

Theresa May tworzy nowe stanowisko. Wielka Brytania ma ministra do spraw... samotności

Świat

Wczoraj brytyjska premier, Theresa May powołała Tracey Crouch, dotychczasową wiceminister ds. cyfrowych, kultury, mediów i sportu, na stanowisko pełnomocnika rządu ds. walki z samotnością.

Pogoda Warszawa z serwisu
Informujemy, pokazujemy i nazywamy rzeczy po imieniu. Słowem: pokazujemy świat takim, jaki jest. Znajdziecie nas na:

www.wsensie.pl
www.wsensie.tv
www.facebook.com/wsensiepl
www.twitter.com/wSensie


logo wSensie
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo.

Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.