środa
| 25 kwietnia 2018
 

Wicemarszałek Senatu broni "Korony Królów": "Brawa dla TVP!"

Redakcja: | 05 stycznia 2018
Maria Koc

Samorządowiec, senator, a obecnie wicemarszałek Senatu Maria Koc postanowiła opublikować na Facebooku wpis łamiący modną krytykę najnowszego serialu historycznego TVP. Po jakie sięgnęła argumenty?

 "Korona Królów", nowy serial historyczny w TVP. Fala hejtu ogromna. Nie podoba się nic. Ani aktorzy, ani kostiumy, ani dialogi. A to modlitwa nie z tego okresu, a to kolor na sukience nie z tamtych czasów, a to miecz z nie taką rękojeścią..."

– rozpoczęła swój wpis senator Koc.

 "No cóż, takich seriali nie produkowano w Polsce od wielu lat. Nie bardzo jest na czym bazować, wiele rzeczy trzeba budować od podstaw. Dlatego brawa dla TVP, że podjęła się tego zadania. Potrzeba tego typu produkcji jest ogromna, o tym świadczy zainteresowanie serialem i bardzo duża widownia. I choć widzowie widzą pewne niedociągnięcia, to chętnie oglądają kolejne odcinki. Historia wielkiego polskiego króla Kazimierza zaciekawia i o to chodzi. a przecież to dopiero początek tej opowieści..."

– stwierdziła wicemarszałek Senatu.

Poza senator Koc nieliczni krytycy hejtu jakiemu został poddany serial historyczny dodają także argument, że te same tuby zażenowane obecnie "Koroną królów" nie rozdzierały szat, kiedy podczas rządów PO-PSL telewizja publiczna emitowała antypolski serial "Nasze matki, nasi ojcowie".

RWyrostkiewicz/FB Maria Koc Fot. TVP/ Facebook Maria Koc (kolaż)

 

 


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij