11 grudnia 2017
poniedziałek
POGODA:
ZNAJDZIESZ NAS NA:

Jedna kobieta twierdzi, że jest Matką Boską, zaś inna wymienia swoje pochodzenie od Gryfitów i Merowingów. Posłowie na wczorajszej komisji mieli naprawdę ciężki dzień...

Grupa osób niebędąca posłami, lecz osobami z zewnątrz, odśpiewała podczas wczorajszych wspólnych obrad komisji rolnictwa i rozwoju wsi oraz ochrony środowiska pieśń "Boże, coś Polskę". To jednak był dopiero wstęp do właściwego kuriozum.

– Panie posłanki, panowie posłowie, proszę żebyście się określili, czy służycie Bogu, czy mamonie, Polakom czy szatanowi

– krzyczała jedna z kobiet.

– Pochodzimy od Jaksy z Miechowa, od Gryfitów, od cesarzy rzymskich, od Merowingów. Jesteśmy potomkami Jezusa i króla Dawida. Więc to przesłanie, iskra która miała być z Polski, jestem ja tą osobą

– powiedziała inna.

– Księża powiedzieli, że jestem Matką Boską, wszystko się zgadza

– dodała.

kresy.pl/youtube.com/cwik/Fot. YouTube

 

wycinka w puszczywycinka w puszczy białowieskiejekolodzyhodowla noreknorka hodowlana, ferma norekzakaz hodowli zwierzat futerkowychzakaz hodowli noreknorki Prawda o hodowli norek

Więcej z tej kategorii...

Sellin do Scheuring-Wielgus: Pani jest niezrównoważona

Dziś w Radiu Zet miała miejsce scena jak z cyrku. Posłanka Nowoczesnej ostro spięła się z posłem PiS-u. Zostały użyte (za)mocne słowa.

Błaszczak: Schetyna napuszcza bandytów na PiS

Wczoraj grupka protestujących zgromadziła się w ramach protestu przed pałacem prezydenckim. Jedną z biorących udział w manifestacji była Klementyna Suchanow, która obrzuciła limuzynę prezydencką jajkami. Szef MSW zbulwersowany skomentował zajście na twitterze.

Obywatel RP zaatakował reporterkę. Ziemkiewicz: Kupię panu paczkę prezerwatyw, aby taki cham się przypadkiem nie rozmnażał

Reporterka TVP Info udała się wczoraj na manifestację Obywateli RP, aby zapytać ich, w jakiej sprawie protestują i jakie mają argumenty. Niestety zamiast merytorycznych odpowiedzi usłyszała wiele obraźliwych słów pod swoim – jak i kolegi operatora – adresem (sytuacja przedstawiona w poniższym twitcie). Co ciekawe, kobiety nie postanowił obronić obecny przy zajściu Bartosz Kramek, z fundacji Otwarty Dialog.

Winnicki do Schetyny: Wzywam pana, niech pan nie będzie tchórzem [WIDEO]

Poseł niezrzeszony Robert Winnicki, dawny prezes Młodzieży Wszechpolskiej, mocno zaatakował PO. Wezwał Grzegorza Schetynę do zrzeczenia się immunitetu poselskiego i stanięcia przed sądem za kłamliwe słowa na temat Marszu Niepodległości.

Tarczyński (PiS) nabija się z polityków opozycji: Co on się tak jąka?

Sejm odrzucił wniosek Platformy Obywatelskiej o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło. Grzegorz Schetyna proponowany był na nowego premiera, jednak pomysł ten poprało zaledwie 168 posłów, przeciwko było 239 (17 osób wstrzymało się od głosu). Politycy PiS byli pewni swego...

Awantura w Sejmie. Niesiołowski: Pisowska dyktatura zdemolowała politykę zagraniczną, gospodarkę, kina, teatry, konie, wszystko!

W Sejmie odbyła się dziś gorąca debata odnośnie wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło, które (tu zaskoczenia być nie mogło) parlament ostatecznie odrzucił. Politycy opozycji nie przebierali w słowach krytykując obecną władzę. Jedną z najostrzejszych wypowiedzi udzielił Stefan Niesiołowski (Unia Europejskich Demokratów).

Bluźniercze słowa amerykańskiego pastora: Mam nadzieję, że Jezus był gejem. Wskoczyłbym z nim do łóżka

Dr Bob Shore-Goss nie ukrywa swojej odmienności seksualnej. Jawnie przyznaje się do swojego gejostwa. Jest też autorem kilku książek o tematyce homoreligijnej...

Ziemkiewicz niszczy Gursztyna: Patrzcie dzieci do czego prowadzi kult "Wodza"

Publicysta w ostrych słowach skomentował poglądy polityczne Gursztyna. Ziemkiewicz skrytykował głoszony przez Gursztyna pogląd o słuszności powołania przez Piłsudskiego więzienia w Berezie Kartuskiej.

Berlin: Alarm na na jarmarku bożonarodzeniowym

Świat

Policja otoczyła parking podziemny w pobliżu jarmarku świątecznego w dzielnicy Charlottenburg. Powodem było znalezienie broni.

USA: Rozpoczęto śledztwo ws. handlarzy organami z aborcji

Świat

Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych wziął pod lupę koncern aborcyjny Planned Parenthood. Będzie sprawdzał prawdziwość doniesień o procederze handlu organami dzieci zabitych przed urodzeniem.

Macron dziękuje Merkel w języku niemieckim

Świat

Prezydent Francji Emmanuel Macron został laureatem Nagrody im. Karola Wielkiego. Kanclerz Merkel pogratulowała mu tego wyróżnienia. On zaś odpowiedział jej po niemiecku.

Unikatowe odkrycie archeologiczne! Wenus paleolityczna znaleziona na Podhalu!

Po godzinach

Figurki pochodzące z paleolitu, najstarszej części epoki kamienia i najodleglejszego horyzontu czasowego w dziejach istnienia człowieka, znajdowane były na terenie od Europy Zachodniej do Syberii, jednak na terenie Polski to wyjątkowe odkrycie.

Rosyjskie media: Polska ma coraz lepsze stosunki z Rosją

Polska

 

Prokremlowski portal gezeta.ru ocenia, że Polska jest już "zmęczona Europą". Odejście Polski od polityki "czysto europejskiej", zdaniem portalu może przyczynić się do wzmocnienia jej więzi z Rosją.

Izrael i Trump hejtowani. Armia Mahometa powraca

Świat

Decyzja Donalda Trumpa o przyznaniu Jerozolimy Izraelowi wywołała falę hejtu wobec Żydów w wielu miejscach na świecie. W Göteborgu nieznani sprawcy zaatakowali synagogę.

Dworczyk: Dzięki strzelnicom młodzi polubią wojsko

Polska

W ramach programu MON będzie wspierał budowę i rewitalizacją strzelnic. Resort ma zamiar na ten cel przeznaczyć kilkadziesiąt mln zł. Program ten, zdaniem wiceministra Dworczyka, ma na celu zachęcić młodych ludzi do służby wojskowej.

Afera w białostockim domu dziecka. Wyrzucono wicedyrektorkę

Polska

Pani Grażyna, wicedyrektorka Domu Dziecka nr 2 w Białymstoku przyjęła ogromny słodki mikołajkowy prezent dla jej podopiecznych... z tym, że nie od tej organizacji, od której w poprawnie politycznym mieście można było przyjąć. 100 kg cukierków na 70-lecie istnienia placówki przekazał Obóz Narodowo-Radykalny.

Justin Biber przekaże 10 mln na sektę

Po godzinach

Amerykański gwiazdor muzyki pop Justin Biber zdaje się, że porzucił muzykę... dla sekty. Od pewnego czasu uczęszcza do tzw. Kościoła Hillsong.

Córka Korwin-Mikkego pisze o molestowaniu: "bardzo mi żal facetów"

Po godzinach

Córka Janusza Korwin-Mikkego, po tym, jak w Anglii pojawił się pomysł karania grzywną i więzieniem za gwizdanie za kobietami i inne formy tzw. molestowania, zabrała głos na jednej z grup dyskusyjnych na portalu społecznościowym.

Pogoda Warszawa z serwisu
Informujemy, pokazujemy i nazywamy rzeczy po imieniu. Słowem: pokazujemy świat takim, jaki jest. Znajdziecie nas na:

www.wsensie.pl
www.wsensie.tv
www.facebook.com/wsensiepl
www.twitter.com/wSensie


logo wSensie
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo.

Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.